A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Bilet za 300 groszy

12 maja br. teatry w całej Polsce rozpoczną sprzedaż biletów w specjalnej cenie 300 groszy na swoje spektakle w ramach organizowanego przez Instytut Teatralny Dnia Teatru Publicznego. 

W ramach tegorocznej akcji Opera Krakowska zaprasza na spektakl baletowy „Kopciuszek” (12.05.2018, godz. 18.30). Bilety w cenie 300 groszy będzie można kupić w Kasie Opery Krakowskiej jedynie w dniu 12 maja od godz. 10.00. Do ich zakupu uprawnione są tylko osoby fizyczne. Jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów. Spektakl nie będzie objęty sprzedażą biletów online, ani rezerwacją mailową i telefoniczną.

Twórcą naszego przedstawienia jest wybitny choreograf pochodzący z Mediolanu Giorgio Madia. W jego interpretacji „Kopciuszek” został wzbogacony o nowe znaczenia przy zachowaniu uniwersalnego sensu przypowieści. Łączy w sobie subtelny liryzm z ironią i poczuciem humoru, wyróżnia się oryginalnym językiem choreografii, zaskakuje widowiskowością. Warstwę muzyczną spektaklu stanowią fragmenty utworów operowych i kameralnych G. Rossiniego. To wzruszające i pełne humoru przedstawienie adresowane jest do widzów od 12 lat.