A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Konkurs - newsletter Opery Krakowskiej

W majowej edycji konkursu „Zapisz się do newslettera Opery Krakowskiej” poprosiliśmy Państwa o podanie tytułu spektaklu, którego premiera odbędzie się w ramach 21. Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej. Prawidłowa odpowiedź to „Opowieści Hoffmanna” Jacques’a Offenbacha (9 czerwca br.). Na kolejne prezentacje tego jednego z najbardziej intrygujących dzieł operowych, przyciągające tajemniczością i możliwościami interpretacji, zapraszamy Państwa w dniach 10, 11 i 13 czerwca br. 

Jest nam miło poinformować, że laureatkami  konkursu zostają:

1. Alicja Górecka (nagroda: dwuosobowe zaproszenie na „Koncert finałowy” w ramach cyklu „Pieśń - Teatr Słowa” w dniu 16 czerwca 2017,  godz. 18.30)
2. Agata Strzelczyk (nagroda: dwuosobowe zaproszenie naspektakl baletowy „Dwie Historie - jeden Taniec” w dniu 18 czerwca 2017, godz. 18.30)

Serdecznie gratulujemy!

Poniżej zamieszczamy kolejne pytanie konkursowe:
Prosimy o podanie nazwisk dwóch kompozytorów, którzy grają na żywo muzykę jazzową podczas spektaklu baletowego „Dwie Historie - jeden Taniec”. 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres e-mail: marketing@opera.krakow.pl w terminie do 29.06.2017 r.

W dniu 30.06.2017 r. na naszej stronie internetowej, w dziale „Aktualności” ogłosimy Laureatów czerwcowej edycji konkursu - już ostatniej w tym sezonie. Nagrodami będą wydawnictwa i płyty DVD Opery Krakowskiej.


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu: 
ZOBACZ.


Zapisz się do newslettera Opery Krakowskiej - przejdź do formularza