A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Spotkanie „Viva Opera”!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy na spotkanie z cyklu „Viva Opera!”, które odbędzie się 28 marca o godz. 18.30 (Scena na Antresoli). Bohaterkami wieczoru będą znakomite polskie artystki – twórczynie wybitnych kreacji  w dziedzinie scenografii  i kostiumów: Krystyna Zachwatowicz, Barbara Kędzierska i Zofia de Ines. Tego szczególnego dnia  chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za niezliczoną ilość kostiumów, które stworzyły do spektakli Opery Krakowskiej, a także za wielką sympatię, jaką okazują naszemu teatrowi i jego artystom. 

Nieodłącznym punktem spotkań „Viva Opera!” są rozmowy z bohaterami, przy stolikach, w niewymuszonej i przyjacielskiej atmosferze. Spotkania uświetnią swymi występami soliści Opery Krakowskiej: Wioletta Chodowicz, Katarzyna Oleś-Blacha, Iwona Socha, Tomasz Kuk i Michał Kutnik, przy akompaniamencie Kristiny Kutnik.

Bohaterami ostatnich spotkań byli m.in. primadonna naszej sceny Jadwiga Romańska, soliści Franciszek Makuch i Andrzej Biegun, obchodzący swój jubileusz; wieloletnia korepetytorka i przyjaciel artystów Irena Celińska-Głodek czy pracownicy zaplecza teatru.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie Opery.