A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Taneczny Sylwester!

Nowy 2017 Rok powitaliśmy wspólnie z naszą publicznością w szampańskich nastrojach. Sylwestrowy koncert pod hasłem „Zatańcz to ze mną” wypełniły znakomite przeboje i taneczne rytmy. Widzowie dali się ponieść energii płynącej ze sceny i z entuzjazmem oklaskiwali artystów. Soliści zabłysnęli nie tylko kunsztem wokalnym, ale także talentem tanecznym. 

W tą wyjątkową noc zaśpiewali i zatańczyli na naszej scenie: Katarzyna Oleś-Blacha, Wioletta Chodowicz, Iwona Socha, Tomasz Kuk i Andrzej Lampert. Tanecznym krokiem w znakomite nastroje wprowadzali nas: Wioletta Maciejewska i Michał Kutnik, tańczył Balet Opery Krakowskiej i Studio Baletowe, a wystąpiła Orkiestra naszego teatru pod dyrekcją maestro Tomasza Tokarczyka. 

Wśród utworów znalazły się zarówno cytaty z operetek takich jak: „Hrabina Marica” Imre Kálmána, „Wiedeńska krew” Johanna Straussa syna, „Wesoła wdówka” i „Giuditta” Franza Lehára, jak i musicali: „West Side Story” Leonarda Bernsteina i My Fair Lady” Fredericka Loewe, a także porywające pieśni neapolitańskie i latynoskie, słynna „Lambada” czy przeboje „Sway” Michaela Bublé i „Sofia” Alvaro Solera. 

Dziękujemy, że spędziliście Państwo z nami tę wyjątkową noc sylwestrową.

Szczęśliwego  Nowego Roku! 


Sponsor „Koncertu Sylwestrowego”