Bilety on-line

ZASADY SPRZEDAŻY BILETÓW ON-LINE NA SPEKTAKLE W OPERZE KRAKOWSKIEJ

Sprzedaż biletów on-line realizowana jest za pośrednictwem strony www.opera.krakow.pl przez aplikację KUP BILET, która przeprowadzi Państwa przez całą procedurę. Ikony KUP BILET znajdują się przy poszczególnych pozycjach repertuarowych, objętych systemem sprzedaży on-line.

Cena biletu na wybrane miejsce jest ceną normalną bez zniżek.  Jednorazowo w trybie on-line można zakupić do 10 biletów.

Po  zaznaczeniu wybranych miejsc  mają Państwo 10 minut na złożenie zamówienia, po upływie tego czasu należy ponownie rozpocząć procedurę zakupu.

Przy zakupie biletów on-line płatność jest realizowana za pośrednictwem serwisu 

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo e-mail z podsumowaniem dotyczącym zarejestrowanej transakcji zakupu biletów. Następnie już po dokonaniu zakupu kolejna wiadomość poinformuje Państwa o zrealizowaniu zamówienia. W przypadku braku płatności otrzymają Państwo e-mail  dotyczący anulowania zamówienia.

Przy odbiorze biletu należy:

  • okazać wydrukowane potwierdzenie dokonania płatności zawierające  numer transakcji lub podać numer transakcji,
  • okazać dowód tożsamości osoby realizującej zakup.

Zalecamy, aby odbiór biletów w Kasie Opery przy ul. Lubicz 48 w Krakowie był dokonany nie później niż na 30 minut  przed rozpoczęciem spektaklu.  Opera Krakowska nie odpowiada za  brak możliwości odbioru biletu w Kasie z przyczyn od niej niezależnych, w szczególności ze względu na kolejkę przed Kasą Biletową Opery.

Spektakle rozpoczynają się punktualnie. Widzowie spóźnieni, nie są wpuszczani na widownię aż do przerwy (jeśli spektakl nie ma przerwy bilet traci ważność).

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT po zaznaczeniu tego w formularzu zgłoszenia podczas dokonywania zamówienia.