A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Krakowskie Noce
Noc Teatrów 2017

Terminy

Realizatorzy:

Kierownik artystyczny: Katarzyna Oleś-Blacha

Obsada:

Iwona Socha, Monika Korybalska, Karin Wiktor-Kałucka, Andrzej Lampert, Wołodymyr Pańkiw oraz Olga Tsymbaluk (fortepian), Jacek Kopiec (akordeon)

Brak informacji o datach

Tradycyjnie, jak co roku, nasz teatr bierze udział w Krakowskiej Nocy Teatrów, organizowanej przez Gminę Miejską Kraków. W ramach tegorocznej - już XI edycji, która odbędzie się z 17 na 18 czerwca, zapraszamy Państwa na koncert pt. „Księżyc zamyślony, gwiazdy dalekie”, na repertuar którego złożą się pieśni rosyjskie, prezentowane również w ramach cyklu „Pieśń - Teatr Słowa” w Kopalni Soli „Wieliczka”.

Wysłuchamy utworów Siergieja Rachmaninowa, Modesta Musorgskiego, Piotra Czajkowskiego czy Dymitra Szostakowicza, a zaśpiewają je dla Państwa soliści Opery Krakowskiej: Iwona Socha, Monika Korybalska, Karin Wiktor-Kałucka, Andrzej Lampert i Wołodymyr Pańkiw. Śpiewakom towarzyszyć będą instrumentaliści - Olga Tsymbaluk (fortepian) i Jacek Kopiec (akordeon).

Bezpłatne wejściówki na koncert do odbioru od 12 czerwca w Kasie Opery oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11. Jedna osoba możne otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Program Nocy Teatrów 2017 - zobacz