A A A
normalny kontrast | duży kontrast

WIDOWNIA NA SPRZEDAŻ - BĄDŹ NASZYM WSPARCIEM!

Szanowni Państwo!

Otwarciem budynku Opery Krakowskiej w grudniu 2008 roku rozpoczęliśmy nowy rozdział w kulturalno-muzycznej historii naszego Miasta i naszego Regionu. Tę historię możemy od teraz pisać razem.

Bardzo dziękuję za zainteresowanie pierwszą edycją naszej akcji WIDOWNIA NA SPRZEDAŻ, której efektem jest wciąż rosnące grono osób wspierających działalność artystyczną Opery Krakowskiej. Jest to również informacja dla nas, że mamy wielu przyjaciół zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych. Prowadzona przez nas akcja nawiązuje do wzorów stosowanych w najsłynniejszych teatrach operowych na świecie, m.in. w londyńskim Covent Garden, w nowojorskiej Metropolitan Opera, a także w Polsce - w Operze Wrocławskiej.

W kolejnej edycji akcji zarówno osoba prywatna, instytucja, czy też firma może stać się fundatorem fotela na widowni naszego teatru. Oparcie takiego fotela otrzyma wówczas specjalną tabliczkę z wygrawerowanym nazwiskiem lub nazwą instytucji. Tabliczka wyróżniać będzie fotel przez okres 10 lat, stanowiąc trwałą, publiczną informację o hojnym darczyńcy. Ponadto dla firm będzie doskonałą formą reklamy. Środki uzyskane z naszej akcji zostaną przeznaczone na cele artystyczne Opery Krakowskiej.

Zachęcam do powiększenia grona fundatorów Opery poprzez udział w akcji WIDOWNIA NA SPRZEDAŻ i ufundowanie jednego z foteli w Operze Krakowskiej.

W imieniu Zespołu Opery Krakowskiej

Bogusław Nowak
Dyrektor Naczelny

Jak zostać Fundatorem foteli w Operze Krakowskiej?

Wszelkie informacje na temat akcji WIDOWNIA NA SPRZEDAŻ otrzymają Państwo kontaktując się z nami:

tel. 12 296 61 01, 12 296 62 67 
e-mail: marketing@opera.krakow.pl

Prosimy uprzejmie o kontakt w celu podpisania stosownej umowy.

Koszt ufundowania fotela przez osobę prywatną – 2000 zł
Koszt ufundowania fotela przez firmę/instytucję – 5000 zł
Koszt ufundowania całego rzędu foteli – 50000 zł

Wpłaty prosimy kierować na konto:
„Opera Krakowska” w Krakowie
BANK PEKAO S.A. Oddział Kraków
89 1240 4722 1111 0000 4855 2202
Z dopiskiem WIDOWNIA NA SPRZEDAŻ