Repertuar RepertuarEN

Opera Krakowska poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: garderobiany/a

Opera Krakowska poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: garderobiany/a.
Stanowisko: garderobiany/a;
umowa o pracę wymiar: 1/1 etatu; równoważny czas pracy;

Zakres obowiązków:
1) Zabezpieczenie obsługi spektakli i prób poprzez przygotowanie kostiumów i innych części garderoby oraz umożliwienie artystom swobodne założenie danego kostiumu.
2) Dbałość o kostiumy teatralne, utrzymywanie w porządku i czystości kostiumów i rekwizytów osobistych.
3) Czynny udział w przeglądach kostiumów.
4) Osobisty udział w obsłudze kostiumowej artystów podczas prób i spektakli.
5) Ścisła współpraca z pralnią oraz magazynem kostiumów.
6) Zgłaszanie konieczności przeróbki, braków i zniszczeń kostiumów oraz zapotrzebowań na drobne części garderoby.
7) Dokonywanie drobnych napraw kostiumów (np. przyszycie guzika), w przypadku większych uszkodzeń przekazanie ich do pracowni krawieckich w Dziale produkcji celem naprawy.
8) Uczestnictwo w przenoszeniu kostiumów na próby i spektakle oraz po ewentualnych przeróbkach z pracowni krawieckich lub magazynu kostiumowego do pomieszczeń garderobianych.

Nabór - wymagania obowiązkowe:
1) Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane krawieckie).
2) Umiejętności manualne.
3) Umiejętność pracy zespołowej.
4) Dobra organizacja pracy, punktualność i rzetelność.
5) Gotowość do wyjazdów służbowych.

Wymagane dokumenty należy złożyć w formie elektronicznej (bez potrzeby składania odręcznych podpisów):
1) CV;
2) Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest proces rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją”.

4. Udział w naborze: wymagane dokumenty należy złożyć wyłącznie w formie elektronicznej (nieedytowalnej, np. w pdf) na mail: sekretariat@opera.krakow.pl. Dokumenty złożone w innej formie nie będą rozpatrywane.

5. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu się do 2 etapu naboru. Na tym etapie będzie wymagane posiadanie dokumentów, takich jak: dyplomy potwierdzające posiadane wykształcenie oraz świadectwa pracy.