Cookies Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika). Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Repertuar RepertuarEN

Plan zajęć

  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
Wtorek
17:00 - 18:00
Zajęcia utaneczniające
Kinga Kużdżał
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Środa
Czwartek
Piątek
17:00 - 18:00
Zajęcia utaneczniające
Kinga Kużdżał
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
Wtorek
18:10 - 19:10
Zajęcia utaneczniające
Kinga Kużdżał
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Środa
Czwartek
Piątek
18:15 - 19:30
Zajęcia utaneczniające
Kinga Kużdżał
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
16:15 - 17:45
Taniec klasyczny
Ewa Mączyńska
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Wtorek
Środa
16:00 - 17:30
Taniec klasyczny
Ewa Mączyńska
Sala 360 Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
Czwartek
16:00 - 17:30
Taniec klasyczny
Ewa Mączyńska
Sala 360 Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
Piątek
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
18:30 - 20:00
Taniec klasyczny
Katarzyna Borstyn
Sala 360 Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
Wtorek
17:45 - 19:15
Taniec klasyczny
Katarzyna Borstyn
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
19:15 - 20:30
Rytmika, Taniec ludowy
Kinga Kużdżał
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Środa
Czwartek
16:30 - 18:00
Taniec klasyczny
Katarzyna Borstyn
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Piątek
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
17:00 - 18:30
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Sala 360 Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
Wtorek
Środa
16:15 - 17:45
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
17:15 - 18:45
Taniec ludowy
Katarzyna Borstyn
YMCA ul. Krowoderska 8
Czwartek
14:45 - 16:15
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
16:15 - 17:00
Rytmika
Kinga Kużdżał
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Piątek
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
17:45 - 19:15
Taniec klasyczny
Kinga Szablowska
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Wtorek
Środa
14:45 - 16:15
Taniec klasyczny
Kinga Szablowska
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
17:15 - 18:45
Taniec ludowy
Katarzyna Borstyn
YMCA ul. Krowoderska 8
Czwartek
Piątek
18:05 - 19:35
Taniec klasyczny
Kinga Szablowska
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
19:40 - 20:25
Rytmika
Kinga Kużdżał
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
15:30 - 17:00
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Sala 360 Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
Wtorek
16:00 - 17:30
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
Środa
18:45 - 20:15
Taniec ludowy
Katarzyna Borstyn
YMCA ul. Krowoderska 8
Czwartek
15:30 - 16:15
Audycje muzyczne
Kinga Kużdżał
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
16:15 - 17:45
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Piątek
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
18:00 - 19:30
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Wtorek
Środa
16:30 - 18:00
Modern
Marta Mietelska
SP nr 1 ul. św. Marka 34
20:30 - 21:15
Audycje muzyczne
Kinga Kużdżał
Zajęcia online
Czwartek
16:00 - 17:30
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
18:00 - 19:30
Taniec ludowy
Katarzyna Borstyn
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Piątek
15:45 - 17:15
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
15:00 - 16:30
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Wtorek
Środa
16:30 - 18:00
Modern
Marta Mietelska
SP nr 1 ul. św. Marka 34
20:30 - 21:15
Audycje muzyczne
Kinga Kużdżał
Zajęcia online
Czwartek
16:00 - 17:30
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
18:00 - 19:30
Taniec ludowy
Katarzyna Borstyn
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Piątek
17:15 - 18:45
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
Wtorek
17:30 - 19:00
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
Środa
14:45 - 16:15
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
18:00 - 19:30
Modern
Marta Mietelska
SP nr 1 ul. św. Marka 34
Czwartek
Piątek
15:40 - 16:10
Wiedza o tańcu
Ewa Nowak
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
16:15 - 17:45
Taniec klasyczny
Karolina Kuliga
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
15:45 - 16:30
Wiedza o tańcu
Elena Korpusenko
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
16:30 - 18:00
Taniec klasyczny
Anastasiya Krasouskaya
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Wtorek
14:45 - 16:15
Taniec klasyczny
Anastasiya Krasouskaya
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Środa
Czwartek
Piątek
15:45 - 17:15
Taniec klasyczny
Anastasiya Krasouskaya
Sala 360 Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
Sobota
12:30 - 14:00
Modern
Kinga Szablowska
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
15:00 - 16:30
Taniec charakterystyczny
Magdalena Malska
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
16:30 - 18:00
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
19:00 - 20:30
Modern
Jacek Szydłowski
Scena Kameralna Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
Wtorek
16:15 - 17:45
Taniec historyczny
Wioletta Maciejewska
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
19:00 - 20:30
Wiedza o tańcu
Justyna Rybarz
co 2 tygodnie
Zajęcia online
Środa
Czwartek
17:30 - 19:00
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
Piątek
18:45 - 20:15
Taniec klasyczny
Justyna Rybarz
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
20:15 - 21:45
Taniec charakterystyczny
Magdalena Malska
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
Sobota
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
18:00 - 19:30
Taniec charakterystyczny
Magdalena Malska
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
19:30 - 21:00
Taniec klasyczny
Kinga Szablowska
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Wtorek
Środa
15:30 - 16:15
Wiedza o tańcu
Wioletta Maciejewska
Garderoba Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
16:15 - 17:45
Taniec klasyczny
Kinga Szablowska
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Czwartek
Piątek
14:45 - 16:15
Taniec historyczny
Wioletta Maciejewska
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
16:30 - 18:00
Taniec klasyczny
Kinga Szablowska
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Sobota
11:00 - 12:30
Modern
Kinga Szablowska
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
Niedziela
  • Dzień tygodnia
  • Godziny
  • Miejsce
  • Rodzaj zajęć
  • Informacje
Poniedziałek
17:30 - 19:00
Modern
Jacek Szydłowski
Scena Kameralna Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
19:30 - 21:00
Taniec klasyczny
Magdalena Malska
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Wtorek
14:45 - 16:15
Taniec historyczny
Wioletta Maciejewska
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
16:15 - 17:45
Taniec klasyczny
Magdalena Malska
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
09:30 - 11:00
Taniec klasyczny
Magdalena Malska
Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9
14:00 - 15:30
Wiedza o tańcu
Wioletta Maciejewska
co 2 tygodnie
Sala Mała Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37
Niedziela
10:00 - 15:00
Repertuar
Sala Duża Studio Baletowe
ul. św. Tomasza 37